RAM® ATV/UTV Double Ball Rail Mount with Round Plate & 1/4"-20 Stud

RAM® ATV/UTV Double Ball Rail Mount with Round Plate & 1/4"-20 Stud
Kliknij, aby powiększyć
347,61 zł
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

PayPoOdroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz. Więcej informacji

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
The RAM-B-149Z-2-202A consists of a steel strap base, u-bolt bases, double socket arm and 2.5" dia. round base with 1/4"-20 threaded post. Designed for a clean installation, the included roll bar base accommodates most common tubing sizes on UTV's and ATV's, allowing for the placement of the RAM rubber ball base. Safely concealing a strap clamp in a compact housing, you won't have to worry about exposed sharp edges or unwanted loosening. The camera base contains a 1" rubber ball that is connected to a 2.5" diameter round base. Also, included is a 1/4"-20 threaded steel stud, centered, the round base provides support and stability for cameras that rest on top of it. The male 1/4"-20 threaded steel stud will connect to any standard female thread found on camcorders and digital cameras.
Producent
Kod produktu
RAM-B-149Z-2-202A
Product Weight
1.3 lb
Hardware Included
(1) Strap Clamp Adapter|(2) 1/4"-20 x 1" Machine Screws|(2) 1/4"-20 Nylock Nuts|(1) Zinc Worm Drive Strap Clamp|(1) 6" Rubber Strip|(1) 1/4"-20 U-Bolt for .5" - 1" Rails|(1) 1/4"-20 U-Bolt for 1" - 1.25" Rails|(2) Rubber Caps|(1) U-Bolt Spacer
Clamp Range
U-Bolt: .5" - 1.25" diameter|Strap Clamp: 1.57" - 3.15" diameter
Socket-to-Socket Length
3"
Hole Pattern
4-Hole AMPS: 1.181" x 1.496"|3-Hole 120-Degree: 1.812" Diameter
Ball/Socket Size
B Size (1")
Weight Capacity
2 lbs
Materials
Marine-grade aluminum|High strength composite
Packaging Type
Retail Bag
Packaging Type
Gwarancja producenta 24 miesiące

Gwarancja producenta - dożywotnia (z wyłączeniem elementów elektrycznych i elektronicznych)

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel